Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eScriptorium >
9. Рідкісні та цінні видання >
4. Рідкісні видання Харкова перш. пол. ХХ ст. >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://escriptorium.univer.kharkov.ua/handle/1237075002/5915

Название: Художній агітпроп комсомолу
Авторы: Харківський ТРОМ
Ключевые слова: Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::Aesthetic subjects::Theatre
Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History
харківський театр робітничої молоді
театр робітничої молоді
ТРОМ
«Тисяча дев’ятсот тридцятий», вистава
Донбас
Рапорт харківського ТРОМУ
художній агітпроп комсомолу
театр
історія театру
український театр
фотографії артистів
Дата публикации: 1931
Издатель: Харків : ДВОУ, Молодий більшовик. Укрполіграфоб’єднання. Газетна фабрика ім. В. Блакитного
Библиографическое описание: Художній агітпроп комсомолу / Харківський ТРОМ. – Харків : ДВОУ, Молодий більшовик, 1931. – 48 с. : іл.
Реферат: Харківський ТРОМ існує всього півтори роки. За цей невеликий час він спромігся на велику й серйозну роботу. Робота на селах в Донбасі, масова, театральна робота ТРОМ'у свідчить про те місце, що його зайняв ТРОМ у всієї системі комсомольської агітпропроботи; як творче зростає робітничий колектив ТРОМ'у, як він завойовує авторитета у широких кіл робітничої молоді. Будучи часткою українського національно-культурного процесу, правлячи за великий чинник участі комсомолу в національно-культурному будівництві, ТРОМ у своїй діяльності користується з українських національно-культурних цінностей, відповідно переоцінюючи їх на базі ідеології пролетаріяту, та разом з усіма мистецькими пролетарськими організаціями будує українське пролетарське мистецтво. Перші роботи ТРОМ «Войовничі дні» і «1930-й», створені усім колективом, звичайно мають ще багато хиб, через замалу, на сьогодні, техніку виконавця та брак теоретичного розроблення окремих положень тромівської практики.
Описание: Колектив ТРОМ'у складається з 41 чоловіка, з них 89% робітничої молоді, що безпосередньо працює на виробництві, 11% службовців та 75% членів партії та комсомолу. Колектив ТРОМ'у загартований своєю роботою на Донбасі, спаяний колективним літнім відпочинком на Дніпрі, і всією роботою ТРОМ'у, є на сьогодні міцний комсомольський колектив, в якому усі тромівці вдарники на виробництві і більшість активні комсомольські та громадські робітники.
URI: http://escriptorium.univer.kharkov.ua/handle/1237075002/5915
Располагается в коллекциях:4. Рідкісні видання Харкова перш. пол. ХХ ст.
"Перша столиця" – Харків у 1919–1934 рр.

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
TROM_1931.pdf24,66 MBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь