Експериментальна медицина. – 1936. – № 1 (січень)

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1936-01

Автори

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : Державне медичне видавництво України

Анотація

Орган Українського інституту експериментальної медицини – УІЕМ (філія ВІЕМ’у). У Харкові редакція журнала – вул. К. Лібкнехта, № 1. Редакційна колегія: акад. О.О. Богомолець, акад. В.П. Воробйов, проф. Я.І. Ліфшиц (відповідальний редактор), д-р М.М. Лангер (відповідальний секретар).

Опис

З грудня місяця 1934 р. у Харкові почав виходити в світ щомісячний науково-медичний журнал „Експериментальна медицина" — орган Українського інституту експериментальної медицини „УІЕМ" (філія Всесоюзного інституту експериментальної медицини — „ВІЕМ"). Уже за цей порівняно невеликий час журнал встиг здобути широку аудиторію наукових працівників усіх галузей медицини. Журнал ставить за своє завдання всебічно висвітлювати досвід і досягнення наукової медицини в УСРР і в усьому Союзі. Журнал розраховано на широкі кола наукових працівників у галузі експериментальної, клінічної та соціальної медицини, біології, гігієни, фізики та хемії в медицині, а також на лікарів усіх галузей медицини. У журналі реферуються найважливіші іноземні праці, що дають цінний фактичний матеріал і що мають значення для розвитку радянської медицини. Журнал видається трьома мовами: українською, російською та французькою (російською та французькою мовами у формі рефератів). Журнал друкує статті наукових працівників інституту, а також дає широку змогу асоціаціям, інститутам, лабораторіям та окремим науковим працівникам друкувати в журналі свої праці. У журналі є відділ хроніки, що висвітлює найважливіші події в галузі медицини в СРСР і за кордоном.

Ключові слова

Research Subject Categories::MEDICINE, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of medicine, Ліфшиц Я.І., Підсумки розвитку Українського інституту експериментальної медицини (УІЕМ) за 1935 рік і перспективи на 1936 рік, Лядський Б.М., Робота з кадрами в Українському інституті експериментальної медицини, До ювілею проф. М.І. Ситенко, Ситенко М.І., Мінервін С.М., Котляревська Є.Н., Про механізм патогенної дії мікроба ботулізму. (Експериментальні спостереження), Фельдман А.Б., Про вплив розлитого гальмування у жаби на ефект від діяння різних подразників, Пісарева Т., Дейнека І., Вплив оваріоектомії на неоперабільний рак грудної залози, Файншмідт О., Окунь М., Нуклеотидний обмін у взимку сплячих тварин (матеріали до порівняно біохимічного вивчання нуклеотидного обміну), Евдокімов П.О., Інервація передньої поверхні підшлункової залози людини, Іржанська К.Н., Скороход І.В., Вплив жовчі в кишках на утворення її в печінці, Kharkiv magazine, Харків, історія медицини, медицина, досягнення наукової медицини

Бібліографічний опис

Експериментальна медицина : щомісячний журнал. – Харків : Державне медичне видавництво України, 1936 . – № 1 (січень). – 107 с.