Літературний журнал. – 1939. – № 2 (лютий)

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1939-02

Автори

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Київ ; Харків : Державне літературне видавництво. Друкарня ім. Фрунзе. Харків, пров. Фрунзе, 6.

Анотація

Орган Спілки радянських письменників України. Адреса редакції: Харків, вул. Чернишевська, 59. В. о. редактора П. Ходченко.

Опис

Володимир Кузьміч «Вишняки». Дума друга. «Про гетьманську смуту, про те як цариця Єлисавета Петрівна подарувала село Вишняки генеральному бунчужному Дем'янові Оболонському; про рід Оболонських, про їх звірячі звичаї, про поміщика Дем'яна Васильовича, що вкрав річку Хорол, про доньку його Надію Оболонську, про веселі штукарства закріпаченого Романа Вишняка, про те як він допік панам на весіллі, яку легенду створив про походження дворян і як його проміняли на собаку, та про різне інше історично правдиве».

Ключові слова

Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Other social sciences::Mass communication, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::Aesthetic subjects::Literature, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History, Указ Президії Верховної Ради СРСР про текст військової присяги Робітничо-Селянської Червоної Армії, Указ Президії Верховної Ради СРСР про текст військової присяги Робітничо-Селянського Військово-Морського Флоту, Указ Президії Верховної Ради СРСР про порядок прийняття військової присяги, Указ Президії Верховної Ради СРСР про текст урочистого і клятвенного зобов'язання осіб, які працюють по вільному найму в частинах, установах і закладах Робітничо-Селянської Червоної Армії, Робітничо-Селянського Військово-Морського Флоту і військ прикордонної охорони, Указ Президії Верховної Ради СРСР про порядок дачі урочистого і клятвенного зобов'язання особами, які працюють по вільному найму в частинах, установах і закладах Робітничо - Селянської Червоної Армії, Робітничо - Селянського Військово – Морського Флоту і військ прикордонної охорони, Указ Президії Верховної Ради СРСР про приведення до присяги Робітничо - Селянської Червоної Армії, Робітничо-Селянського Військово - Морського Флоту і військ прикордонної охорони, Шмигельський Антон, Кузьміч Володимир, Вишняки (епічна поема), Нагнибіда Микола, Іван Бусляр (поезія), Дорошко Петро, Невольник (п'єса), Сокіл Василь, Сім'я Юнашів (роман), Нарубіна Ева, Гончаренко Іван, Шевченкові (поезія), До 70-річчя з дня народження класiка вірменської літератури Ованеса Туманяна, Туманян Овaнес, Тичина Павло, Туманян Нварт, Дитинство і юнацтво Ованеса Туманяна (нарис), Маміконян В., Викторович В., Т. Г. Шевченко в Новопетровському за спогадами М. Савичева (публікація), Савичев Микита, Короткотривале знайомство з Тарасом Григоровичем Шевченком (Розповідь офіцера Уральського козацького війська), Панч Петро, Готування до ювілею Шевченка в комітеті СРПУ (інформація), Виїзне засідання Шевченківського комітету СРПУ в Харкові, Бедзик Дмитро, Іван Андрійович Крилов (замітка), Олександр Сергійович Грібоєдов (замітка), Юс — Давид Каневський,— Рідна вулиця". Рецензія

Бібліографічний опис

Літературний журнал : літературно-художній і критичний місячник . – Київ ; Харків : Державне літературне видавництво , 1939 . – № 2 (лютий). – 132 с.