DSpace
[Зареєструватися]
 

eScriptorium >

English   українська   русский  

eScriptorium - архів рідкісних видань і рукописів для науки та освіти.

Запрошуємо до електронного архіву eScriptorium!

Цей ресурс створюється Центральною науковою бібліотекою Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. Ми запрошуємо до участі в проекті всі бібліотеки вузів України, які мають у своєму розпорядженні відповідні фонди і техніку для оцифрування. На цей час до проекту приєдналися бібліотеки Харківського національного університету радіоелектроніки та Харківського національного аграрного університету імені В.В.Докучаєва.

Архів eScriptorium містить повні електронні версії (або окремі фрагменти) рідкісних видань та рукописів і створюється з освітньою та науковою метою. Велика увага приділяється оцифруванню харківських видань. Ми прагнемо, перш за все, донести нашому читачеві контент, інформацію, яку містять ці видання. У деяких випадках ми не маємо можливості провести попередню реставрацію видань, при цьому страждає якість електронної копії. Але треба визначити, що багато видань, які представлені в eScriptorium, унікальні, знайти їх в інших бібліотеках або в інших повнотекстових архівах неможливо.

Розміщені в eScriptorium електронні версії документів, як і оригінали, є власністю бібліотек, які їх надали. При використанні з науковою та освітньою метою просимо вказувати посилання на архів. Просимо також повідомляти нам про кожне таке використання. Комерційне використання ресурсів архіву заборонено.

Наш архів у соціальних мережах

Використовуйте можливості повнотекстових баз даних, які створюються у ЦНБ! (презентація для користувачів)

УВАГА! На час карантину відкрит повний доступ до електронного архіву LIBRARIA . У архіві представлені харківські газети "Утро" та "Література, Наука, Мистецтво" з фонду ЦНБ Каразінського університету.


Пошук

 

Спільноти

Виберіть спільноту для перегляду ії колекцій.

1. Рукописи та рукописні книги [29]
2. Інкунабули [0]
3. Палеотипи [1]
4. Іноземні стародруки [10]
5. Видання глаголичного друку [0]
6. Видання кириличного друку [5]
7. Видання гражданського друку [94]
8. Українські видання [159]
9. Рідкісні та цінні видання [5404]
Історія університетів [1525]
Українське відродження (Третій Харків) [117]
"Український Ренесанс" [99]
Харків очима сучасників [1038]
Харківські періодичні видання [4809]

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Зворотний зв'язок